הגרעין התורני

ישיבת אור וישועה החליטה להירתם למאמץ הכללי להביא זוגות צעירים לחיפה וכן להחזיר את אלה שיצאו מחוץ לעיר. במסגרת פעילות זו הוקם גרעין תורני בתוך הישיבה וב"ה מדי שנה אנחנו מצליחים לקלוט זוגות צעירים נוספים שמבינים את הצורך העז שיש לחיפה לקבלם וכן את הצורך לתגבור כוחות תורניים בתוך העיר. חלקם הגדול של אנשי הגרעין לומדים בכולל של הישיבה וחלקם עוסקים בחינוך בעיר ובסביבותיה.
אנשי הגרעין דואגים גם לקהילה הקרובה אשר מסביב לישיבה ובזכותם אנו יכולים לקיים מגוון פעילויות שבלעדיהם לא היו יכולות להתקיים כגון: חוגים תורניים לילדים, קייטנות בקיץ ולפני פסח, ארגון אירועים קהילתיים שונים במהלך כל השנה, שיעורי תורה לציבור הרחב כגון שיעור בדף יומי או שיעור אמונה, לימוד חברותות עם אנשי השכונה, עם סטודנטים ועם חיילים. כמו אנו גם נותנים שיעורי תורה בקהילות השונות בעיר, בבתי הספר התיכוניים העירוניים ועוד כהנה רבות.

אם אתם מעוניינים להגיע אלינו לחיפה להתרשם מהפעילות העניפה והמתגברת ולהצטרף אלינו למסע הגדול של המהפיכה הרוחנית שכבר החלה בבירת הצפון אתם מוזמנים ליצור קשר עם דב יציב בטלפון 050-3767002 או לחילופין להיות איתנו בקשר בדוא"ל לכתובת: yatsiv99