אקטואליה

קריאה לתמיכה בראש הממשלה למול התקפותיה הפראיות של מערכת המשפט ושל העיתונות

כ"ד אדר א' התשע"ט

יש כעת הזדמנות פז לעמנו ללמד לקח לכל המערכות הרקובות שיעור בהגינות ובמוסר על ידי תמיכה מוסרית בראש הממשלה ולקרא לכל לתמוך בבחירות הבאות במפלגות הימין וכך לקיים דברי הנביא לטהר את הארץ.

כאזרח פשוט אין ביכולתי לדעת מה מידת אמיתתם ודיוקם של הטענות שהועלו נגד ראש הממשלה, אבל אין צורך בכך כדי להגיע למסקנה שאנו חיים בדור בו רקבון נורא אחז במערכת המשפט והכל מלווה בתזמורת הביובית של העיתונות העויינת. קשה לבא בטענה אל היועץ המשפטי בטענה, שהרי הוא ציוני דתי, קרי, אדם שאין לו כל עמוד שידרה מול התנפלויות פראיות של חלקי הצבור החילוני העויין ללאומיות ולדת, ובמיוחד לשמע נביחותיה של עיתונות עויינות אכולת שנאה לכל מה שנוטה פוליטית ימינה או כל מה שריח יהדות נודף אפילו מעט ממנו, עיתונות המתמחה רק בראיית הרע שבחברה ובהבלטתו. די בעובדה שעיתון גדול כ'מעריב' נותן מקום בכיר לשונא חולני כרוני פתולוגי של ראש הממשלה, ותמיד בפתח העיתון, כדי להבין באיזה מי ביוב טובלת ומתעדנת עיתונות ישראלית מסויימת. ובאשר לשחיתות – אם בכלל ישנה או הייתה - , מייסדיה וממסדיה במדינתנו הם רק חוגי השמאל. כל שאר המושחתית הם חקיינים חיוורים בלבד.
על כל זה התווסף עוד, שלאחר שנתלה ראש הממשלה בכיכר המרכזי כבר שנתיים, הוא וכמעט כל בני ביתו, מי יעיז עוד לומר שיש משפט במדינה?! ולקבוע קבל עם ועדה ערב הבחירות לכנסת שראש הממשלה נחשד ב'שוחד, מרמה והפרת אמונים' עם הכשר הבד"ץ תוך התעלמות מוחלטת מהנזק בבחירות, ולהעיז לטעון עוד לפני המשפט תוך שלילת חזקת חפות, ועוד תוך הצהרה שיש בדבר משום צדק, היא חרפה לכל אינטלגנציה, והיא מעשה הראוי לג'ונגל ועוד מהתקופה הפליאונטולוגית!
נשאר לנו להתפלל ולפעול על מנת שהעם, שרובו עדיין בריא למרות כל המחליאים אותו באקדמיה, בעיתונות, במשפט, ינצל את ההזדמנות כדי 'לנקום' במערכות אלו שירדו לדיוטא התחתונה ביותר, ויזכה לחדש את מינוי של מר נתניהו כראש הממשלה הבאה.

הבהרה : : אולי יגיע יום שיתחיל הצבור להבין  דברי רב. אין בדבריי הנ"ל קריאה להצביע פוליטית למפגלתו של  ראש הממשלה. כל אחד נדרש להצביע למה שלבו אומר לו, אלא יש קריאה לעשות הכל כדי לחזק את הימין על מנת  שראש הממשלה לא יופל על ידי אנשים שאינם מבינים דבר לא ביהדות ולא בעם ישראל ועוד פחות בעתידו הרוחני וגם הבטחוני כי אסור שבראש ממשלת ישראל יעמוד איש שהסכים לסכן חיילי צה"ל כדי לא לפגוע באוייבי ישראל.